Rolety Wrocław to doskonały wybór do dekoracji okien domu, mieszkania i biura. Wyglądają miękko, estetycznie, pasują do każdego stylu wnętrza i wypełniają przestrzeń pomieszczenia ciepłem i wygodą. Na stronie internetowej firmy oferującej rolety i plisy z Wrocławia można zamówić te produkty w wybranych kolorach, rozmiarach i w przystępnych cenach.

Poziome rolety z Wrocławia

Rolety poziome charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem, praktycznością i trwałością. Takie osłony okienne służą nie tylko do dekoracji pokoju, ale także do niezawodnej ochrony pomieszczenia przed światłem słonecznym. Produkty to poziome lamele, których powierzchnia pokryta jest materiałem ochronnym. Rolety wykonane są w różnych kolorach, co pozwala na dobranie optymalnego modelu do konkretnego wnętrza. Łatwo podnosić i opuszczać lamele, a także kontrolować kąt ich obrotu za pomocą linki i korby.

Pionowe rolety z Wrocławia

Rolety Wrocław
Rolety Wrocław

Pionowe rolety to sposoby na niezawodną ochronę pomieszczenia przed światłem słonecznym, a także stają się prawdziwą atrakcją wnętrza. Konstrukcje wyróżnia łatwość użytkowania, praktyczność, funkcjonalność oraz estetyczny wygląd. Rolety idealnie nadają się do montażu na oknach plastikowych. Konstrukcja składa się z lameli wykonanych z tkaniny syntetycznej. Do produkcji często wykorzystywane są naturalne włókna bawełny, wełny lub wiskozy. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje zachowanie walorów estetycznych i funkcjonalności przez cały długi okres użytkowania. W celu ochrony przed kurzem, uszkodzeniami i przebarwieniami materiał jest impregnowany specjalnymi związkami. To łatwe w obsłudze rolety ze sznurkiem i łańcuszkiem. W zależności od pożądanego stopnia oświetlenia lamele można obracać lub całkowicie składać.

Pionowe rolety z Wrocławia to także modele fotograficzne będące nie tylko ochroną przed promieniami słonecznymi, ale także będące elementem dekoracyjny w mieszkaniu, domu czy biurze. Na specjalną tkaninę nakładane są różne obrazy, które przez długi czas zachowują swój kolor i wyrazistość wzoru. W tym celu wykorzystywana jest nowoczesna technologia druku termicznego. Do salonu można wybrać obraz krajobrazów, zwierząt, konstrukcji architektonicznych, natomiast postaci z kreskówek nadają się do pokoju dziecinnego. W kuchni można kupić fotożaluzje ze zdjęciami owoców, warzyw, kwiatów.

Czym cechują się rolety w kasecie?

Oferta rolet we Wrocławiu obejmuje także modele w kasecie łączą w sobie zalety zasłon i rolet, są płótnem nawiniętym na wałek. Konstrukcja jest bezpiecznie przymocowana do wsporników i wyposażona w wygodny system sterowania. Mechanizm jest dość prosty i niezawodny, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia. Tkanina jest nawijana za pomocą systemu elektrycznego, łańcuszkowego lub sprężynowego, który można umieścić po lewej lub prawej stronie. Do każdego skrzydła systemu okiennego mocowane są rolety. Płótno rolowane wykonane jest nie tylko z materiałów syntetycznych, ale również z naturalnych tkanin, które coraz częściej są wykorzystywane przez projektantów do dekoracji wnętrz. Na materiał nakładane są różne wzory, natomiast kolory produktów mogą być bardzo zróżnicowane.

Rolety – plisy z Wrocławia

Plisy odświeżają wnętrze, tworzą wyjątkową przytulną atmosferę. Podstawą produktu jest składane płótno, łatwe w montażu i proste obsłudze. Konstrukcja wyposażona jest w wygodny mechanizm: można sterować roletami za pomocą pilota lub łańcuszka. Plisy z Wrocławia niezawodnie chronią przed słońcem bez efektu blaknięcia wskutek promieniowania ultrafioletowego. Oryginalne modele nadają się do każdego typu systemu okiennego. Plisy wykonane są z materiałów przyjaznych dla środowiska, odpornych na kurz i zabrudzenia. Konstrukcje wyposażone są w elementy wykonane z tworzywa sztucznego, aluminium i stali, wszystkie części są niezawodne i trwałe. Plisy długo zachowują atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Bogata oferta kolorystyczna, prosty montaż, możliwość zakrycia dowolnego obszaru okna to podstawowe walory rolet plisowanych.

Zobacz koniecznie:

Zawsze modne rolety rzymskie z Wrocławia

Obrotowe karnisze łańcuchowe do rolet rzymskich są kompaktowe i wygodne w codziennym użytkowaniu. Konstrukcja przewiduje łańcuszek, który pozwala regulować położenie rolety na oknie: podnosić i opuszczać płótno, formować fałdy o wymaganej głębokości, tworzyć komfortowy poziom oświetlenia w pomieszczeniu – do wypoczynku lub do pracy. Kompaktowość i lekkość konstrukcji nie wpływa na jej niezawodność: karnisze łańcuchowe doskonale utrzymują ciężar gęstych tkanin. Na otworze lub w otworze okiennym montowany jest gzyms łańcuszkowy, odpowiedni do tego typu produktów. Takie rolety z Wrocławia są uniwersalne, idealnie pasują do wnętrza w każdym stylu, nadają się do montażu na dużych oknach.

Dzięki tak różnorodnym typom oferowanych rolet we Wrocławiu zawsze można wybrać opcję, która harmonijnie wpasuje się w atmosferę pomieszczenia i będzie pełniła funkcję osłony przed światłem. Kolejną cechą rolet i plis jest ich wszechstronność: mogą ozdobić okna w każdym pomieszczeniu domu, w tym w kuchni, a w razie potrzeby pięknie komponują się z tradycyjnymi zasłonami i firankami.