Apartamenty inwestycyjne nad morzem – podstawowym założeniem, twórców takich apartamentów jest połączenie wspaniałej natury i ekskluzywnych cech zaprojektowanego obiektu. Każdy właściciel apartamentu poczuje radość dającą wspaniałe możliwości. Korzystając z uroków nadmorskiego terenu uzyskuje się dostęp do różnych atrakcji dla osób ceniących sobie życie na lądzie i na wodzie. Nie zabraknie słońca, kojącego szumu fal i odpoczynku które przyciągają zakochanych w Bałtyku turystów. Apartamenty inwestycyjne nad morzem to idealna oferta dla osób, które poszukują prawdziwych perełek na rynku nieruchomości, ponieważ mogą ulokować swój kapitał i zarabiać dobre pieniądze.

Dla miłośników piękna natury i zysków – apartamenty inwestycyjne nad morzem

Urzekająca architektura i nowoczesny design apartamentowców to efekt pracy wielu ludzi: dewelopera https://marina-developer.pl, projektantów, ekipy budowlanej. Wszyscy twórcy mieli na celu zorganizowanie miejsca, które przyciągnie miłośników przyrody oraz tych którzy cenią sobie elegancję i wygodę. Tak powstaje projekt eleganckiego obiektu składającego się z apartamentów inwestycyjnych nad morzem, dla ludzi stawiających na jakość, styl, stały zysk.

Prosta oraz przemyślana architektura geometryczna doskonale łączy się z nurtem nowatorskiego budownictwa. Przestronne okna pełnią nie tylko funkcje estetyczne, ale zapewniają również nasłonecznienie pomieszczeń, gwarantując jednocześnie wspaniały widok. Czyste powietrze, szyk, 7% stopy zwrotu w skali roku to efekty jakie można uzyskać inwestując w nadmorskie apartamenty. Ponadto osoby, które chcą samodzielnie korzystać z apartamentu również osiągają zysk w postaci stałego wzrostu jego wartości.

Sprawdź, ile możesz zarobić na apartamentach inwestycyjnych nad morzem?

Przykład:

  • Wartość inwestycji: 450 tysięcy netto (bez VAT).
  • Miesięczny przychód właściciela apartamentu – 3150 złotych (prognoza bez VAT).
  • Podział dochodów z operatorem uzgodniony w umowie.    
  • Zwrot z inwestycji w apartament to około 15 lat.
  • Brak konieczności angażowania się właściciela apartamentu w działalność operacyjną
  • Dwa źródła zysku: czynsz za wynajem, wzrost wartości nieruchomości w ciągu roku.

Włożenie swoich pieniędzy w apartamenty inwestycyjne nad morzem to oferta jakby szyta na miarę. Taki projekt jest doskonale dopasowany dla każdego klienta. Deweloper dbając o najdrobniejsze szczegóły przy wysokim standardzie wykończenia oddaje do użytku apartamenty najwyższej jakości. Zarówno deweloper i wykonawca posiadają doświadczenie w planowaniu i realizowaniu takich inwestycji, dzięki temu klient otrzymuje ciekawy design wnętrz i osiąga dużą wartość inwestycyjną.

Działalność dewelopera opiera się na opracowanych i sprzedanych unikatowych projektach. Bazując na dużym doświadczeniu pozyskuje najlepsze działki w nadmorskim rejonie Polski. Zatrudnieni eksperci zawsze dokładnie analizują potencjał inwestycyjny konkretnej lokalizacji, sprawdzają jej prestiż i zalety turystyczne. Rezultatem takich działań jest sprzedaż luksusowych apartamentów inwestycyjnych nad morzem ze średnią obłożenia przewyższającą krajową. Sprzedawca pomaga właścicielom apartamentów w bezpiecznym pomnażaniu pieniędzy. Inwestując w nowy projekt, uda się osiągnąć idealne warunki lokowaniu kapitału niezagrożonego inflacją. 

Budowanie apartamentowców i zarządzanie nimi należy do głównych działań dewelopera. Co wyróżnia jego pracę? Kompetencje jakie posiada w dziedzinie analitycznej oraz menadżerskiej. To właśnie zapewnia wysoki poziom wykonania apartamentów inwestycyjnych nad morzem, a w perspektywie Twój zysk.

Jak pomnażać swój kapitał – apartamenty inwestycyjne nad morzem

To pytanie jest stawiane przez ludzi, których interesuje zarabianie na wynajmie apartamentów inwestycyjnych nad morzem https://marina-developer.pl/nowe-mieszkania-i-apartamenty-nad-morzem/, a jednocześnie posiadanie drugiego komfortowego domu. Obecnie obserwuje się wzrost zainteresowania takimi inwestycjami, ponieważ są one jednym ze sposobów ochrony swoich środków finansowych przed inflacją.

Kupując apartament nad morzem warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników:

Apartamenty inwestycyjne nad morzem
Apartamenty inwestycyjne nad morzem

Forma nieruchomości w jaką chcemy zainwestować. Jednym z rozwiązań jest apartament, którym zarządza nabywca (rezerwacje), czy apartament w hotelu, w którym obowiązki przejmuje operator. Najczęściej druga opcja cieszy się większym zainteresowaniem, ponieważ właściciel apartamentu nie wykonuje samodzielnego nadzorowania inwestycji. Taka forma sprowadza się do zakupu prawa własności do apartamentu, który z kolei w ramach zawartej umowy najmu (najczęściej na 10 lat) przechodzi pod nadzór operatora.

Przy tym rozwiązaniu właściciel luksusowego mieszkania każdego miesiąca otrzymuje przelew czynszu na konto. Nabywca ma stały dostęp do infrastruktury obecnej na terenie apartamentowca np. siłowni, SPA. Samodzielnie podejmuje decyzje, ile czasu będzie korzystał z apartamentu a ile czasu będzie przeznaczone pod wynajem dla gości. Aby osiągnąć najwyższe zyski, apartament musi być wynajmowany przez większą część roku.    

Ważne są udogodnienia mieszczące się w apartamencie inwestycyjnym nad morzem https://www.fmania.pl/apartamenty-inwestycyjne-nad-morzem/. A mianowicie: TV, lodówka, zestaw do parzenia kawy, suszarka do włosów, sejf, dostęp do darmowego Internetu. Największym zainteresowaniem gości cieszą się obiekty, w których znajduje się restauracja z dobrym jedzeniem, basenem, placem zabaw dla dzieci. Liczba miejsc parkingowych jest również ważnym kryterium branym pod uwagę przez turystów.