Medycyna estetyczna i połączenie prądu bipolarnego i intensywnych źródeł światła korzysta z kosmetologii sprzętowej, aby skóra była młoda i piękna bez interwencji chirurgicznej. Najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie pomagają skutecznie zwalczać oznaki starzenia się w każdym wieku. Odmładzanie u osób w wieku 30–40 lat ma na celu przede wszystkim zwalczanie zmarszczek na twarzy, zaczerwień i zmęczenia skóry. Odmłodzenie po 50 roku życia to eliminacja głębokich zmarszczek, opadania powiek, utraty elastyczności skóry.

Jaka jest najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza technika odmładzania?

Wszystko zależy od wieku, stylu życia, stanu skóry. Istnieją dziesiątki, jeśli nie setki technik odmładzania twarzy, a wszystkie mają różne wskazania i przeciwwskazania. Dlatego jeśli kogoś interesuje sprzętowa kosmetologia twarzy, konieczne jest przeprowadzenie serii procedur z jej użyciem. Kosmetolog stosuje indywidualne podejście do każdego klienta i wybiera najbardziej odpowiednią do danego przypadku metodę medycyny estetycznej. Najczęściej wykorzystywane procedury kosmetologiczne to:

 • Laser frakcyjny
 • Lifting ultradźwiękowy HIFU
 • Frakcyjne złuszczanie z użyciem częstotliwości radiowych
 • Lifting 3D (częściowe odmłodzenie)
 • Zimny laser z kwasem hialuronowym
 • Termolifting (wykorzystanie fal radiowych lub światła podczerwonego)
 • Fotoodmładzanie
 • Laserowe odmładzanie
 • Laserowe usuwanie pajączków
 • Laserowe usuwanie plam starczych.

Wpływ energii światła i prądu elektrycznego na proces odmładzania skóry

Kosmetologia sprzętowa oferowana przez medycynę estetyczną do odmładzania twarzy i szyi to bezpieczny i skuteczny sposób na zachowanie młodości i urody. Wynik zastosowania technik sprzętowych staje się widoczny po pierwszej procedurze. We współczesnym świecie piękno i zdrowie skóry twarzy zajmują bardzo ważne miejsce. Często osoba jest osądzana na podstawie wyglądu twarzy. Co mają zrobić osoby, których skóra pod wpływem ciągłych stresów i złej ekologii miasta straciła młodość i świeżość? Specjalnie dla nich opracowano nową unikalną metodę odmładzania twarzy z wykorzystaniem energii światła i prądu elektrycznego.

Co to jest za technologia łącząca zalety prądu bipolarnego i intensywnych źródeł światła?

Technologia w dziedzinie medycyny estetycznej, która pozwala przywrócić młodość i atrakcyjność skóry twarzy bez operacji. Łącząc wpływ energii światła i prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości, procedura skutecznie pomaga walczyć ze zmarszczkami, wygładza skórę, odmładza i nadaje jej elastyczność.

Do niedawna nie można było jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, jaka metoda estetycznego odmładzania twarzy jest najbardziej skuteczna? Teraz można powiedzieć: technologia fotoodmładzania przewyższa wszystkie znane wcześniej metody zarówno pod względem wydajności, jak i nieszkodliwości.

Bezinwazyjny lifting + fotoodmładzanie w jednej procedurze zrewolucjonizowało medycynę estetyczną. Bez żadnego szkodliwego lub bolesnego wpływu na skórę, w zaledwie trzech sesjach, procedura pozwala osiągnąć efekt porównywalny z efektem zastrzyków Botoxu i laserowego odmładzania twarzy. Sekret technologii tkwi w jednokierunkowym działaniu dwóch potężnych sił tzn. energii świetlnej i prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. Działając razem, te dwie siły mogą naprawdę zmienić oblicze każdej kobiety i przywrócić jej młodość i świeży wygląd. Fotoodmładzanie oznacza poprawę stanu skóry dzięki ekspozycji na nią pulsacyjnej wiązki światła o wysokiej częstotliwości. Leczenie światłem daje kompleksowy efekt przeciwstarzeniowy, porównywalny z wynikami do liftingu chirurgicznego, ponieważ aktywuje intensywną produkcję kolagenu i elastyny w tkankach.

Korzyści z wykorzystania metody łączenia efektów świetlnych i radiowych

 • Pozbycie się małych i średnio głębokich zmarszczek
 • Poprawienie cery
 • Przywrócenie elastyczności skórze
 • Usunięcie uczucia suchości
 • Leczenie trądziku
 • Usunięcie trądziku różowatego, pajączków, piegów i przebarwień
 • Aktywowanie procesów metabolicznych i syntezy kolagenu w tkankach
 • Uzyskanie efektu liftingu, dostosowanie konturu twarzy
 • Osiągnięcie gładkiej skóry
 • Pozbycie się niechcianych włosów.

Technikę stosuje się w celu odmłodzenia i poprawy, jakości skóry twarzy, szyi, dłoni, dekoltu.

Jakie problemy rozwiązuje podgrzanie włókien kolagenowych?

Medycyna estetyczna i połączenie prądu bipolarnego i intensywnych źródeł światła
Medycyna estetyczna i połączenie prądu bipolarnego i intensywnych źródeł światła

Kosmetologia sprzętowa wykorzystująca połączone oddziaływanie prawidłowo dobranego zakresu światła oraz prądu bipolarnego o dużej energii oprócz odmładzania twarzy pozwala zapomnieć o wizycie u kosmetologa na długo. Medycyna estetyczna nie stoi w miejscu i stworzyła zabieg, który pozwala pozbyć się plam pigmentowych, rogowacenia, wad naczyniowych, małych zmarszczek na twarzy i wokół oczy, szarej cery, powiększonych porów, śladów trądziku i zaskórników i wiele innych kosmetycznych wad skóry.

Lifting odmładzający może być główną cudowną właściwością o efekcie ściągającym. Dzięki odnowie skóry i przywróceniu jej jędrności i elastyczności po pierwszym zabiegu można zauważyć, jak odmłodniała twarz. Procedura medycyny estetycznej pomaga trwale rozwiązać wiele problemów zdrowotnych.