Toner do drukarek Samsung to czarny lub kolorowy proszek polimerowy o specjalnych właściwościach, który jest przenoszony elektrofotograficznie w specjalny sposób na wstępnie naładowany fotoprzewodnik i tworzy na nim widoczny obraz przed przeniesieniem na papier. Kopiowanie zużywa toner i zależy to od ilości wydrukowanych kopii, co oznacza, że ​​im więcej informacji (tekstu, grafiki) znajduje się na papierze, tym więcej tonera zużywa się podczas kopiowania. Toner jest magnetyczny i może być używany jako materiał eksploatacyjny do drukowania laserowego w drukarkach i kopiarkach.

Toner do drukarki Samsung

Aby uzyskać najlepszą jakość druku, producenci urządzeń zalecają używanie oryginalnych kaset z tonerem firmy Samsung. Niezależnie od modelu i roku produkcji urządzenia nasza firma oferuje swoim klientom szeroką gamę opcji tonerów. Niezależnie od tego, czy szukasz popularnych materiałów eksploatacyjnych, takich jak Samsung SCX-3400, toner ML-1210, czy też rzadszego tonera kolorowego w modelach CLP 300 lub 1660, w naszej firmie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Możemy sprowadzić potrzebne pozycje do zamówienia, nawet jeśli nie ma ich w katalogu. Współpracujemy z osobami fizycznymi, indywidualnymi przedsiębiorcami oraz organizacjami biznesowymi. Zapewnimy podmiotom prawnym korzystne warunki do jednorazowych zakupów i długoterminowej współpracy.

Co musisz wiedzieć o tonerze do drukarek Samsung?

Toner do drukarek Samsung
Toner do drukarek Samsung

Toner to farba proszkowa do drukarek. W zależności od odmiany tusz może być kolorowy lub czarny. Jest to drobna substancja ze stopu lekkiego używana do napełniania wkładów do drukarek laserowych. Zakres wielkości cząstek to 5-30 mikronów. Atrament proszkowy dostępny jest w 4 kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim i żółtym. Kolory są ze sobą mieszane podczas procesu drukowania. Pozwala to na uzyskanie różnych tonów na zadrukowanym papierze. Toner do drukarek Samsung jest wytwarzany przy użyciu polimerów i barwników na specjalnym sprzęcie. Użyj tonera, aby uzyskać obrazy o przyjemnej teksturze i głębi. Dziś charakteryzują się okrągłym kształtem, co pozwala na wysoką rozdzielczość obrazów, płynność przejść i tonów.

Dodatkowo toner zapobiega szybkiemu zużyciu mechanizmu drukującego. Drobne cząsteczki tonera w proszku są doskonale naładowane. W rezultacie przylegają one niezawodnie do naładowanych obszarów na powierzchni fotoprzewodnika urządzenia drukującego. Toner jest podatny na wahania temperatury. Drukarki monochromatyczne używają tylko czarnego proszku, a drukarki kolorowe wykorzystują wszystkie 4 kolory.

Najlepsze dla drukujących:

Zasada drukowania laserowego

Zasada druku laserowego obejmuje etapy ładowania, przenoszenia i utrwalania obrazu na materiale (papierze). Wiązka laserowa odbita od lustra w zespole laserowym urządzenia wytwarza dodatnio naładowany obraz elektrostatyczny na całej powierzchni fotoreceptora. Ujemnie naładowany toner na rolce magnetycznej wkładu fotoreceptorowego wytwarza widoczny obraz, który jest przenoszony przez rolkę przenoszącą, ale nie jest stapiany z papierem. Następnie, za pomocą ciepła i ciśnienia, luźny widoczny obraz jest wypalany w utrwalaczu, kończąc cykl drukowania.

Niezbędne materiały eksploatacyjne do domowego biura — toner do drukarki Samsung

Zakup tonera jest nieunikniony nawet dla wiodących producentów sprzętu biurowego. Służy do rysowania obrazu na papierze. Jeśli chcesz kupić toner do drukarki Samsung, cena tego materiału eksploatacyjnego w naszym sklepie jest akceptowalna.

Korzystanie z tonera do drukarek laserowych Samsung zapewnia następujące korzyści:

   • Nasycenie kolorów.
   • Przejrzystość linii obrazu.
   • Konsumpcja ekonomiczna (chociaż to kryterium zależy od użytego wzoru lub tekstu).
   • Żywotność sprzętu jest długa.

Wysokiej jakości toner do drukarki Samsung przedłuża żywotność urządzenia, dzięki czemu możesz uzyskać nieskazitelny tekst, rysunki i grafikę.

Preferencyjna oferta naszej firmy

W naszym sklepie kupisz tonery do drukarek Samsung w atrakcyjnych cenach. Służy do drukowania tekstu, diagramów i różnych obrazów. W naszym katalogu znajdują się oryginalne produkty, dzięki czemu nie wpłyną one negatywnie na działanie Twojego sprzętu. Jeśli z jakiegoś powodu wybór produktu jest dla Ciebie trudny, skorzystaj z porad naszego eksperta.

Dlaczego warto kupić u nas toner do drukarek Samsung:

   • Oferujemy szeroką gamę certyfikowanych materiałów eksploatacyjnych.
   • Akceptujemy płatności gotówkowe i bezgotówkowe – płać jak chcesz.

Jeśli nie masz pewności, który toner i który producent jest lepszy dla Twojego urządzenia, skontaktuj się z naszym personelem pod wskazanym numerem telefonu. Podamy szczegółowe informacje na temat różnych modeli sprzętu biurowego i polecimy, które materiały eksploatacyjne działają najlepiej. Toner do drukarek Samsung jest najwyższej jakości, uznawany przez ekspertów i klientów za niezawodny i nie powoduje problemów z drukowaniem.

Każdy toner jest wyposażony w najnowsze chipy potrzebne do drukowania. Ciesz się najwyższą jakością druku HD na zwykłym papierze biurowym dzięki tonerowi do drukarek Samsung. Doskonałe materiały eksploatacyjne opracowane przy użyciu technologii druku monochromatycznego w celu zapewnienia wydajnego drukowania dowolnego dokumentu. Nawet na zwykłym papierze biurowym wydruki są wyraźniejsze, wyraźniejsze i bardziej błyszczące.