Laptop Dell Vostro 3490 | i5-10210U | 8GB | 256GB SSD | Win10Pro czarny jest kompaktowy przeznaczony dla wymagających użytkowników, którzy często pracują w podróży, w kawiarniach, w różnych centrach biznesowych. Jest mniejszy niż porównywalne urządzenia, ale zachowuje moc potrzebną profesjonalistom. Wyposażony w 14-calowy ekran, który umożliwia wygodną pracę w dowolnym miejscu. Chociaż wyświetlacz ma mniejszy rozmiar, jest wygodny do pracy z danymi, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami i dokumentami.

Laptop Dell Vostro 3490 | i5-10210U | 8GB | 256GB SSD | Win10Pro – czarny

Laptop Dell Vostro 3490 zawiera potężny procesor Intel Core i5-10210U i dobre rezerwy pamięci. Będzie działał szybko, nawet przy dużym obciążeniu, pomagając zachować produktywność przy wielu projektach. Z takim laptopem łatwo będzie mieć wszystko pod kontrolą z dowolnego miejsca na świecie. Aby się połączyć, Dell Vostro 3490 zachował szeroką gamę interfejsów, dzięki czemu można łatwo podłączyć do niego różne urządzenia mobilne (smartfony, tablety), dyski i urządzenia peryferyjne (myszki, zestawy słuchawkowe, monitory).

Dlaczego warto wybrać Intel Core i5-10210U?

Laptop 14 calowy jest lekki (1.7 kg) i cienki. Pozwala użytkownikowi pracować według jego potrzeb, a to dzięki dysponowaniu różnymi funkcjami zabezpieczeń i opcjami łączności. Warto skorzystać w pełni z połączeń Dell Mobile Connect: łączy smartfon z systemem iOS lub Android z laptopem. Można otrzymywać powiadomienia o połączeniach telefonicznych, SMS-ach, wiadomościach z komunikatora i innych aplikacjach bezpośrednio na swoim laptopie, dzięki czemu uda się skupić na jednym ekranie.

Zobacz także:

 

Bezpieczeństwo pracy z laptopem Dell Vostro 3490

TPM (Trusted Platform Module) to sprzętowe narzędzie zabezpieczające, które umożliwia tworzenie kluczy szyfrowania komputera i zarządzanie nimi.Ten składnik chroni i szyfruje hasła, odciski palców i klucze poza dyskiem. Moduł TPM blokuje narzędzia deszyfrujące, więc osoba atakująca nie może odczytać danych z dysku twardego, po prostu instalując je na innym komputerze.

Dla kogo przeznaczony jest Dell Vostro 3490?

Dell Vostro 3490 to kompaktowy laptop biznesowy. To dobra opcja dla przedsiębiorców, których pracownicy spędzają dużo czasu w biurze. Producent zadbał o zapewnienie bezpieczeństwa danych, wyposażył model w wysokowydajne podzespoły. Wydajność modelu jest wystarczająca dla różnych programów księgowych, dla systemów 1C, CRM itp. Do użytku biurowego producent nie wyjął LAN z 14-calowej obudowy i dodał port VGA.

Laptop jest dość kompaktowy można łatwo zabrać go ze sobą w podróże służbowe. Wydajność procesora Intel i5 jest więcej niż wystarczająca do zadań biurowych. Dzięki 8 gigabajtom pamięci DDR4 nawet wymagające aplikacje nie spowalniają pracy. Urządzenie półprzewodnikowe 256 GB to szybki laptop z włączaniem / wyłączaniem, odczytujący / zapisujący dane z dużą prędkością.

Interfejsy

Z lewej strony: okrągłe złącze zasilania, HDMI, 2 Usb i wyjście audio. Z prawej strony: kolejny USB do myszy, VGA i czytnik kart. Port VGA to możliwość podłączenia laptopa do projektora, telewizora czy dużego monitora. Dzięki temu można wysłać obraz na duży ekran lub wyświetlić go na ścianie. Również w przypadku interfejsów bezprzewodowych kompletna kolejność: jest Bluetooth i Wi-Fi.

Klawiatura laptopa Dell Vostro 3490

Producent nie wyrzeźbił miejsca na osobny blok cyfrowy, co jest logiczne biorąc pod uwagę 14-calowy format. Przycisk zasilania jest wyświetlany osobno. . Mały panel dotykowy dobrze reaguje na dotyk, u dołu zaznaczono zarysy przycisków.